Fotowoltaika
w Elektrospeed

Oferujemy szeroki asortyment produktów fotowoltaicznych. Oferujemy zarówno panele słoneczne, jak i wszystkie niezbędne do ich montażu i poprawnego działania akcesoria. To przede wszystkim konstrukcje montażowe, falowniki, okablowanie, magazyny energii, akumulatory, optymalizatory i aparatura elektryczna niezbędna do wykonania solidnej i trwałej instalacji fotowoltaicznej. Nasi eksperci posiadają olbrzymią wiedzę w tym zakresie i chętnie doradzą w kwestii wyboru rozwiązań fotowoltaicznych oraz sposobu ich instalacji w Twoim domu.

JAK PRACUJEMY?

01.

Wycena

Wycenimy koszt wszystkich towarów, potrzebnych do zamontowania systemu energii fotowoltaicznej.

02.

Realizacja

Zamontujemy sieć fotowoltaiczną w miejscu docelowym, z wykorzystaniem przeszkolonych pracowników.

03.

Oszczędności

Na ostatnim etapie, będziesz mógł przeliczyć jakie oszczędności poniesiesz dzięki fotowoltaice.

KORZYŚCI

Fotowoltaika

Zastanawiasz się czy warto inwestować w fotowoltaikę? Fotowoltaika to przyszłość. Pozwala na oszczędzenie pieniędzy w dłuższej perspektywie czasowej, ale również jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego. Dodatkowo również w pewnej mierze panele słoneczne pozwalają nam na uniezależnienie się od czasowych przerw w dostawach prądu. To właśnie głównie z tych powodów Klienci coraz chętniej decydują się na zakup paneli słonecznych i osprzętu w momencie budowania domu.

Ekologia

Fotowoltaika to zielona energia. Panele słoneczne są trwałe i nie wymagają cyklicznych wymian.

Oszczędności

Za sprawą paneli słonecznych zaoszczędzisz sporo pieniędzy względem klasycznych opłat za energię elektryczną.

Niezależność

Nawet w przypadku awarii sieci, masz dostęp do energii elektrycznej wytworzonej i zmagazynowanej w Twoim domu.

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA

Stały rozwój
Panele słoneczne są widywane coraz powszechniej w naszym kraju. Instalacje fotowoltaiczne są wykorzystywane zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak również na skalę przemysłową. W każdej sytuacji niosą za sobą całkiem sporo korzyści.

Jakościowe podzespoły
Sama decyzja o zainstalowaniu paneli słonecznych zwykle jest decyzją słuszną. Nie ma jednak złudzeń, że zależnie od wybranego miejsca montażu oraz jakości poszczególnych podzespołów, nasza instalacja będzie mniej lub bardziej wydajnym rozwiązaniem.